Dorota Steliga

Dorota Steliga

Właścicielka firmy DSPECTRUM, specjalistka ds. spójnej komunikacji, łączy firmy, osoby z dziennikarzami, pomaga specjalistom dzielić się swoją wiedzą na łamach prasy, radia, telewizji. W oparciu o swoje doświadczenie dziennikarskie, buduje skuteczne relacje z przedstawicielami mediów. Specyfikę funkcjonowania mediów poznała pracując w mediach lokalnych (Radio Lublin, Kurier Lubelski, Radio Fakty, TV Obiektyw) oraz ogólnopolskich (TVN). Od 8 lat pracuje po drugiej stronie - jako specjalistka ds. komunikacji, realizując strategie komunikacji dla marek/firm/instytucji polskich i zagranicznych. Od ponad 4 lat pracuje pod marką DSPECTRUM.

Właścicielka firmy DSPECTRUM komunikacja i inspiracja, konferansjerka, współzałożycielka klubu Toastmasters Business Leaders dla osób przedsiębiorczych chcących rozwijać się w zakresie wystąpień publicznych.

Jan Tyski

Jan Tyski

Inspektor ochrony danych w Tarsago Polska sp. z o.o., Digital Contact sp. z o.o. oraz MobileB2B sp. z o.o., Aplikant radcowski przy OIRP w Warszawie,

Jako specjalista ds. ochrony danych osobowych pełnił funkcję zewnętrznego ABI odpowiedzialnego m.in. za wdrażanie RODO. Doświadczony audytor, w swojej praktyce doradzał w przedmiocie przetwarzania danych licznym podmiotom zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego w tym z takich branż jak: HR, e-commerce, ubezpieczenia, windykacja, nieruchomości, przemysł motoryzacyjny i farmaceutyczny. Przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń dot. ochrony danych osobowych. Jest autorem artykułów z zakresu prawa prywatności i ochrony danych osobowych (wydawnictwo Wiedza i Praktyka). Jan zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w międzynarodowych kancelariach prawnych, a także w firmie świadczącej usługi doradztwa prawnego z zakresu ochrony danych osobowych.

Przez półtora roku pracował w Biurze GIODO, gdzie był odpowiedzialny za prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z m.in. z rejestracją zbiorów danych osobowych. 

Arkadiusz Lewicki

Arkadiusz Lewicki

Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE oraz dyrektor Zespołu ds. Programów Publicznych i Środowisk Gospodarczych w Związku Banków Polskich. Członek Komitetu Finansowania Biznesu Europejskiej Federacji Bankowej, reprezentant środowiska bankowego w komitetach monitorujących programy operacyjne w Polsce na poziomie krajowym i regionalnym oraz w Komitecie Koordynacyjnym Narodowej Strategii Spójności przy Prezesie Rady Ministrów. Ekspert w pracach parlamentarnych, współautor wielu programów publicznych, wykładowca i autor publikacji z tematyki finansowej. W latach 2008-2013 dyrektor KPK ds. Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji (CIP), współpracującego bezpośrednio z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym i Europejskim Funduszem Inwestycyjnym w Luksemburgu. Członek Prezydium Rady ds. Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, inicjator Koalicji Polskich Środowisk Finansowych na Rzecz Absorpcji Środków UE w Polsce. W latach 1997-2005 przedsiębiorca. Absolwent prawa, zarządzania finansami przedsiębiorstwa, europeistyki oraz wielu kursów krajowych i zagranicznych.

Kontakt: Arkadiusz.Lewicki@zbp.pl

Izabella Trochimczuk

Izabella Trochimczuk

Doradca podatkowy - wieloletni praktyk, przed zdaniem egzaminu na doradcę podatkowego, przez wiele lat pracowała na stanowisku Głównej Księgowej. Od 2007 roku właścicielka Biura Podatkowego Protekt. Prowadzi warsztaty z prawa podatkowego dla doradców podatkowych, szkolenia dla przedsiębiorców oraz księgowych, współpracowała w tym zakresie BPNT. Od 2014 roku jeste członkiem Zarządu Podlaskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.