Czy wiesz, ile danych „produkujesz” każdego dnia? Czy dane mogą być „zepsute”? Eksperci powtarzają jak mantrę, że zarządzanie danymi powinno być priorytetem nowoczesnych firm, ale czy przedsiębiorcy na pewno rozumieją to wyzwanie?


Webinar My Company Polska i Cloudware Polska to odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z przechowywaniem i analizą danych. To rady, dzięki którym wzniesiesz swój biznes na wyższy poziom. – Zarządzanie danymi to istotna kwestia w każdej organizacji, niezależnie od wielkości firmy. Dla jednych ważny jest szybki dostęp do danych, dla innych liczy się pojemność. Nie zapominajmy przy tym o bezpieczeństwie skalowania danych, na jakim zależy wszystkim – tłumaczy gość webinaru, Krzysztof Kowalski, Storage & Backup Expert w Cloudware Polska.


Ekspert jest doświadczonym architektem rozwiązań IT, który obszarem zabezpieczania danych zajmuje się od kilkunastu lat. Koncentruje się na architekturze pamięci masowej, serwerowej i sieciowej, jest także szkoleniowcem i instruktorem technicznym. Podczas webinaru opowie m.in. o rozwiązaniu IBM FlashSystem oraz o korzyściach, jakie wynikają z jego zastosowania.


Moderator: Kuba Dobroszek, redaktor My Company Polska

W webinarze wezmą udział:

- Krzysztof Kowalski - Storage & Backup Expert w Cloudware Polska


Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne.

 

Czas trwania spotkania: 11:00-12:00

Liczba miejsc ograniczona.
Pierwszych 30 osób otrzyma bezpłatnie kwartalną prenumeratę My Company Polska.
Decyduje kolejność zgłoszeń.