Marek Machutt

Marek Machutt

Dyrektor ds. Sprzedaży Faktoringu Departament Faktoringu i Finansowania Handlu Raiffeisen Polbank

Marek Machutt pracuje w banku od 2007 roku. Specajlizuje się w obsłudze firm z przedziału 4 mln PLN - 200 mln PLN przychodów rocznie. Ukończył studia na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytstu Gdańskiego i studia podyplomowe na Wyższej Szkole Bankowej z zakresu Zarządzania Projektami. Interesuje się sportem i muzyką. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek i syna.

Wioleta Biel

Wioleta Biel

BG tax&LEGAL

Jest licencjonowanym doradcą podatkowym (nr licencji 12310) i prezesem spółki doradztwa podatkowego z grupy kapitałowej Profit Plus. 

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Podyplomowych Studiów z zakresu prawa podatkowego na Uniwersytecie Warszawskim. Zarówno pracę magisterską, jak i dyplomową pisała o międzynarodowych systemach podatkowych. Z wykształcenia prawnik, z zawodu licencjonowany doradca podatkowy z ponad 8-letnim doświadczeniem w pracy dla największych spółek w Polsce. Doświadczenie zdobywała m.in. w Deloitte - jednej z największych spółek świadczących usługi doradztwa podatkowego na świecie. Specjalizuje się w podatkach dochodowych oraz międzynarodowym doradztwie podatkowym. Asystowała przy wielu transakcjach restrukturyzacyjnych zarówno z wykorzystaniem podmiotów prawa polskiego, jak i prawa obcego.

Gabriela Brzezińska

Gabriela Brzezińska

Właścicielka i prezes zarządu 2+1 Biura Rachunkowego

Wspiera przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów prowadząc i porządkując sprawy księgowe oraz kadrowo – płacowe w ich firmach. Jest ekspertem do spraw rachunkowości oraz kadr i płac i już od ponad 13 lat prowadzi firmę DwaPlusJeden Sp. z o.o. ( www.dwaplusjeden.com )

"Dzięki prowadzonym przeze mnie szkoleniom i warsztatom, wprowadzam przedsiębiorców w świat księgowości i podatków a tym samym, pomagam im podjąć jak najlepsze decyzje dotyczące finansów prowadzonego przez nich biznesu. Jestem również autorką wielu publikacji, skierowanych do przedsiębiorców i menadżerów, o tematyce związanej z rachunkowością, kadrami, rozliczaniem płac oraz przedsiębiorczością i przywództwem. Wszystkie moje artykuły i opracowania znajdziesz na stronie www.akademiaprzedsiebiorcy.com Jestem mamą trzech synów, bardzo lubię sport, gotowanie, ogrodnictwo i wiele innych rzeczy, które pozwalają na celebrowanie życia."

Patrycja Kłos

Patrycja Kłos

Dziennik Bałtycki

Szef redakcji on-line. od 4 lat związana z wydawnictwem Polskapresse.

"Jestem zafascynowana zmianą sposobu komunikowania się i przejścia od obrazu przez język mówiony, pisany aż po cyfrową odsłonę powrotu do wzrokowego postrzegania świata."