Prognoza na najbliższe miesiące? Rosnące zachmurzenie. Główny Urząd Statystyczny szacuje, że liczba małych i średnich przedsiębiorstw, które korzystają z płatnych usług w chmurze wzrosła względem poprzedniego roku o kilkadziesiąt procent. Takiej technologii używa już ponad połowa polskich firm, a liczba ta będzie tylko się zwiększać. Cyfrowa transformacja bez chmury? To się nie uda.

            Migracja do chmury to przede wszystkim usprawnienie wielu procesów, jak również spore oszczędności. Dzięki rozwiązaniom chmurowym można wprowadzić wiele funkcji dotychczas niemożliwych do wdrożenia, gdyż chmura wiąże się z większą elastycznością i wydajnością. Pozwala przy tym na optymalizację procesów i wykorzystanie zasobów firmy w jeszcze większym stopniu. I co ważne – nie wymaga inwestycji gigantycznych środków finansowych.

            „Z głową w chmurze. Jak być „smart w zarządzaniu IT” to bezpłatny webinar organizowany we współpracy z Cloudware Polska - integratorem IT i największym partnerem  IBM w Polsce. Chmurowe produkty o których opowiedzą eksperci  – Instana, Turbonomic i  Cloud Pak for Watson AIOps – nie tylko zwiększą produktywność twoich działów IT, ale poprawią wydajność aplikacji, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na innowacjach i zapewnieniu klientom lepszych doświadczeń. Dlatego warto je poznać!


Moderator: Kuba Dobroszek, redaktor My Company Polska

W webinarze wezmą udział:

- Cezary Wieczorek, wiceprezes Cloudware Polska
- Kacper Kurowski – Senior IT Specialist IBM Technology. 


Uczestnictwo w webinarze jest bezpłatne.

 

Czas trwania spotkania: 11:00-12:00

Liczba miejsc ograniczona.
Pierwszych 30 osób otrzyma bezpłatnie kwartalną prenumeratę My Company Polska.
Decyduje kolejność zgłoszeń.