Daniel Zagrodzki

Daniel Zagrodzki

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Metody Ilościowe i System Informacyjne. Od 2005 roku pracował w firmach doradztwa profesjonalnego (PwC, Deloitte, EY) w ramach działów doradztwa podatkowego gdzie zajmował się optymalizacją raportowania finansowego oraz projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań do agregacji danych. Daniel kierował projektami wdrożeń dedykowanego oprogramowania dla największych polskich firm oraz wielu wiodących organizacji międzynarodowych.

Katarzyna Kollar-Ryszard

Katarzyna Kollar-Ryszard

Właściciel kancelarii prawno-podatkowej TAXENBACH. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w sprawach z związanym z rynkiem nieruchomości oraz przekształceniami własnościowymi, w tym sukcesją prawno-podatkową.

Prowadzi bieżące doradztwo podatkowe jak również uczestniczy w kontrolach i postępowaniach podatkowych. Doradza klientom wywodzącym się z różnych sektorów i branż — w tym IT, energii oraz sektora nieruchomości. Ma doświadczenie w doradzaniu i reprezentowaniu klientów w sprawach dotyczących opracowywania optymalizacji podatkowej na gruncie prawa krajowego i międzynarodowego oraz w sprawach związanych z fuzjami i przejęciami. 

Opublikowała wiele artykułów poświęconych sprawom podatkowym oraz jest współautorem komentarza do Ustawy o grach hazardowych. 

Wykształcenie:
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Prawa i Administracji oraz Akademii Leona Koźmińskiego na Wydziale Zarządzania. Zarejestrowana jako radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie oraz doradca podatkowy w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych. Posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego - pracowała dla wielu znanych kancelarii, m. in. Clifford Chance, Ożóg & Partnerzy, PNP Tax & Law, Ernst & Young.

 

Jarosław Włoch

Jarosław Włoch

Radca prawny, absolwent WPIA Kierunek Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończył Studia Podyplomowe w zakresie doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, aktualnie zastępca Dyrektora Działu Doradztwa Podatkowego w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych w Krakowie. Jest autorem licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego oraz uznanym wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób prawnych (przeprowadził ponad 100 szkoleń podatkowych), specjalizuje się w tematyce podatków dochodowych, jest specjalistą w zakresie cen transferowych, zajmuje się również doradztwem prawnym oraz obsługą postępowań i kontroli podatkowych także na etapie sądowym.