Grzegorz Niebudek

Grzegorz Niebudek

Adwokat i Doradca podatkowy, Parter Zarządzający LTCA odpowiedzialny za Dział Doradztwa Podatkowego i Postępowań.

Ekspert i praktyk z zakresu prawa podatkowego i procedury podatkowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał zapewniając wsparcie dla największych krajowych i zagranicznych spółek w zakresie doradztwa i planowania podatkowego oraz obsługi prawnej. Główne obszary doradztwa Grzegorza Niebudka to podatki dochodowe (CIT i PIT), podatek VAT, compliance oraz reprezentacja w postępowaniach podatkowych i sądowych. Jako specjalista w zakresie procedury podatkowej z sukcesami prowadzi dziesiątki postępowań przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. Laureat prestiżowych rankingów doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej i Dziennika Gazeta Prawna.

Doświadczony wykładowca na ponad 600 szkoleniach (ponad 3600 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatków dochodowych, procedury podatkowej, cen transferowych, compliance oraz zmian w podatkach.

Piotr Żak

Piotr Żak

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej – kierunek finanse. Doktorant w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Ukończył kurs dla kandydatów na maklerów papierów wartościowych oraz liczne szkolenia z zakresu rynków finansowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w GE Money Bank, Private Banking & Wealth Management BRE Banku, DI Xelion. Od 2012 roku zatrudniony w PKO TFI, aktualnie na stanowisku Dyrektora ds. Klientów Instytucjonalnych gdzie odpowiada m.in. za obsługę i wdrażanie pracowniczych programów emerytalnych oraz oszczędnościowych.