Anna Kubicz

Anna Kubicz

Doradca podatkowy, Partner Zarządzający LTCA odpowiedzialny za Dział Cen Transferowych i MDR.

Od 2011 roku współpracuje z podmiotami zajmującymi się obsługą prawno – podatkową przedsiębiorstw. Doświadczenie zawodowe zdobywała doradzając przy transakcjach gospodarczych pod kątem ich konsekwencji prawnych oraz opodatkowania podatkami dochodowymi i VAT. Koncentruje się na doradztwie z zakresu podatków dochodowych, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów związanych z rozliczeniami pomiędzy podmiotami powiązanymi, analizami benchmarkingowymi, TP compliance oraz raportowaniem schematów podatkowych. Posiada doświadczenie w doradztwie z zakresu projektowania i wdrażania systemów compliance, restrukturyzacji biznesowych oraz sporządzania dokumentacji cen transferowych.

Wykładowca na ponad 100 szkoleniach (ponad 600 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu compliance, schematów podatkowych (MDR) i cen transferowych.

Sławomir Panek

Sławomir Panek

Ekspert w Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor odpowiedzialny za wsparcie procesów windykacyjnych w sektorze MŚP oraz Jednostkach Samorządu Terytorialnego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w  kilku międzynarodowych korporacjach, gdzie zajmował się szkoleniem oraz rozbudową sieci dystrybucji. Po pracy najchętniej czas poświęca na czytanie. Uprawia również biegi średniodystansowe.

Andrzej Piestrzeniewicz

Andrzej Piestrzeniewicz

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. Ukończył szereg kursów i szkoleń z zakresu rynków finansowych w Polsce i za granicą. Karierę rozpoczynał w Pioneer Pekao Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A, doświadczenie zdobywał również w Skandinaviska Enskilda Banken SEB TFI.S.A. czy LEGG MASON TFI S.A. W BPS TFI odpowiedzialny za Departament który utworzył oraz wdrożył największy międzyzakładowy pracowniczy program emerytalny w Polsce. Aktualnie zatrudniony w PKO TFI S.A. na stanowisku Dyrektora Sprzedaży odpowiedzialnego m.in. za wdrażanie i obsługę pracowniczych planów kapitałowych, pracowniczych programów emerytalnych oraz planów kapitałowych.

Agnieszka Przeorek

Agnieszka Przeorek

Senior Tax Manager,

Agnieszka od 12 lat pracuje w KPMG jako doradca podatkowy. W ramach swojej codziennej pracy prowadzi projekty polegające na  weryfikowaniu prawidłowości rozliczeń podatkowych i doradztwie dla dużych grup kapitałowych, prowadzi również  szkolenia z zakresu zmian w orzecznictwie oraz w przepisach prawa zarówno z zakresu podatku VAT jak i podatku CIT. Agnieszka jest także autorem artykułów w prasie fachowej.

Diana Slejman

Diana Slejman

Tax Manager, KPMG

Diana posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie podatkowym, w KPMG pracuje od roku 2010. Diana jako manager we wrocławskim oddziale KPMG zajmuje się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w ramach usług bieżącego doradztwa podatkowego dla podmiotów krajowych
i zagranicznych. Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu kompleksowych przeglądów podatkowych. Specjalizuje się w przeprowadzaniu analiz majątku przedsiębiorstw
, w tym w zakresie zarządzania majątkiem trwałym pod kątem amortyzacji podatkowej i podatku od nieruchomości. Diana wspiera również klientów KPMG reprezentując ich przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

 

Agnieszka Pyrgies-Potysz

Agnieszka Pyrgies-Potysz

Senior Tax Consultant, KPMG

Agnieszka swoją pracę w dziale doradztwa podatkowego w KPMG rozpoczęła w roku 2016. Obecnie, poza pracą, zajmuje się również przygotowaniem do wykonywania zawodu radcy prawnego w ramach aplikacji radcowskiej. Agnieszka w swojej pracy jest zaangażowana w projekty dla klientów z różnych branż, które dotyczą m.in. cen transferowych oraz rozliczeń podatkowych na gruncie VAT i CIT. Uczestniczy również w projektach w zakresie podatku od nieruchomości, w tym dotyczących wsparcia w prowadzeniu postępowań przed organami podatkowymi i sądami.