Urszula Zielińska

Urszula Zielińska

Doradca podatkowy

Urszula Zielińska jest doradcą podatkowym.

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Szczecińskim.

Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2011 roku w polskiej kancelarii doradztwa podatkowego, w której zajmowała się zagadnieniami z zakresu bieżącego doradztwa podatkowego oraz postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych.

Specjalizuje się w podatkach CIT i VAT oraz w podatku od nieruchomości. Doradzała firmom z branży nieruchomościowej, IT oraz licznym spółkom komunalnym i jednostkom samorządu terytorialnego. Reprezentowała klientów w toku postępowań podatkowych oraz postępowań przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym

Łukasz Jankowski

Łukasz Jankowski

Doradca Podatkowy

Łukasz jest doradcą podatkowym oraz agentem celnym w Kancelarii LTCA.

Ukończył administrację na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2014 r. początkowo w Urzędzie Kontroli Skarbowej i Urzędzie Celno-Skarbowym a następnie w kancelariach doradztwa podatkowego, gdzie doradzał podmiotom z branży budowlanej, deweloperskiej, energetycznej, FMCG, sektora usług finansowych, chemicznej oraz TSL.

Specjalizuje się w podatku VAT, podatku akcyzowym oraz regulacjach celnych. Reprezentował klientów w toku postępowań podatkowych oraz postępowań przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym.”

 

Joanna Kwitowska-Zawadzka

Joanna Kwitowska-Zawadzka

Dyrektor Centrum Obsługi Klienta, Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Gdyni 

Od maja 2019r. pełni funkcję Dyrektora Centrum Obsługi Przedsiębiorców Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., odpowiedzialna za stworzenie centrum i realizację jego zadań.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze bankowości instytucjonalnej, w tym w szczególności
w obszarze strategii, rozwoju biznesu i wsparcia sprzedaży. Posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie analiz i kontrolingu biznesowego, budowania programów i kampanii aktywizujących sprzedaż, planowania finansowego, zarządzania sprzedażą, wdrażania produktów i procesów, prowadzenia projektów. Dba o wysoką jakość i efektywność działań w zespole. Skuteczna, zadaniowa, relacyjna i merytoryczna z otwartym umysłem i szerokim spojrzeniem na kwestie biznesowe.