Natalia Kościuk

Natalia Kościuk

Pracownia Biznesu - Właściciel. Moderator spotkania

Założycielka Pracowni Biznesu – firmy doradzającej małym i średnim firmom w zakresie sprzedaży i marketingu. Z wykształcenia hungarystka i manager sportowy. To niecodzienne połączenie pozwoliło jej zdobywać unikatowe doświadczenia przy międzynarodowych projektach marketingowych.

Za najciekawsze osiągnięcie zawodowe uważa prowadzenie projektów reklamowych dla sponsorów UEFA EURO 2016 w Polsce i na Ukrainie. Pracowała z firmami z sektorów takich jak paliwowy, finansowy, FMCG, motoryzacyjny. Zarządzała również sprzedażą powierzchni reklamowych w jednym z największych serwisów sportowych w Polsce. Obecnie rozwija partnerstwa B2B na platformie DaWanda.pl. Pracując z przedsiębiorcami z sektora MiŚP skupia się na wdrażaniu korporacyjnych standardów do małych firm. Uważa, że nawet w jednoosobowej działalności gospodarczej należy od początku stawiać na profesjonalizm.

Krzysztof Piasecki

Krzysztof Piasecki

Prezes zarządu TIK-SOFT Sp. z o.o., z zawodu informatyk (analityk i programista). Od ukończenia studiów przeżył już niejedną rewolucję, wliczając powstanie Internetu. Tworzy różnorodne oprogramowanie od aplikacji do obsługi firm aż do sterowników urządzeń. Doświadczenie w kwestiach podatkowych wynika z rozwijania programów w firmie TIK-SOFT, która już od 25 lat dostarcza autorskie produkty księgowe, płacowe i pokrewne, cały czas dostosowując je do zmiennych wymagań Użytkowników i do różnorodnych wymagań prawnych.

 

Paweł Jędrzejak

Paweł Jędrzejak

Certyfikowany Trener Biznesu, ukończony program trenerski IBD Business School, ekspert z zakresu publikacji elektronicznych, od 7 lat związany z branżą wydawniczą działającą na rynku finansowo- kadrowym.