Natalia Kościuk

Natalia Kościuk

Pracownia Biznesu - Właściciel. Moderator spotkania

Założycielka Pracowni Biznesu – firmy doradzającej małym i średnim firmom w zakresie sprzedaży i marketingu. Z wykształcenia hungarystka i manager sportowy. To niecodzienne połączenie pozwoliło jej zdobywać unikatowe doświadczenia przy międzynarodowych projektach marketingowych.

Za najciekawsze osiągnięcie zawodowe uważa prowadzenie projektów reklamowych dla sponsorów UEFA EURO 2016 w Polsce i na Ukrainie. Pracowała z firmami z sektorów takich jak paliwowy, finansowy, FMCG, motoryzacyjny. Zarządzała również sprzedażą powierzchni reklamowych w jednym z największych serwisów sportowych w Polsce. Obecnie rozwija partnerstwa B2B na platformie DaWanda.pl. Pracując z przedsiębiorcami z sektora MiŚP skupia się na wdrażaniu korporacyjnych standardów do małych firm. Uważa, że nawet w jednoosobowej działalności gospodarczej należy od początku stawiać na profesjonalizm.

Krzysztof Piasecki

Krzysztof Piasecki

Prezes zarządu TIK-SOFT Sp. z o.o., z zawodu informatyk (analityk i programista). Od ukończenia studiów przeżył już niejedną rewolucję, wliczając powstanie Internetu. Tworzy różnorodne oprogramowanie od aplikacji do obsługi firm aż do sterowników urządzeń. Doświadczenie w kwestiach podatkowych wynika z rozwijania programów w firmie TIK-SOFT, która już od 25 lat dostarcza autorskie produkty księgowe, płacowe i pokrewne, cały czas dostosowując je do zmiennych wymagań Użytkowników i do różnorodnych wymagań prawnych.

 

Monika Smaga

Monika Smaga

Starszy specjalista do spraw podatkowych, KR Group.

Z KR Group związana od 7 lat. Wcześniej doświadczenie zdobywała w działach księgowości firm z polskim, jak i zagranicznym kapitałem.
Wieloletni praktyk, specjalizuje się w zagadnieniach obejmujących podatek od towarów i usług w zakresie transakcji krajowych i międzynarodowych. Jej domena to doradztwo podatkowe dla spółek z branży nieruchomościowej, FMCG i medycznej oraz spółek zarejestrowanych w Polsce tylko dla celów VAT. Wspiera Klientów w zakresie zwrotów VAT, także w terminie przyśpieszonym 25 dni.

Od roku realizuje projekty związane z jednolitym plikiem kontrolnym. Autorka wielu fachowych publikacji, między innymi w zakresie regulacji dotyczących jednolitego pliku kontrolnego.

Hubert Hajdukiewicz

Hubert Hajdukiewicz

Specjalista podatkowy w KR Group, z podatkami związany od 1995 roku.

Od 1997 roku zdobywał doświadczenie w firmach tak zwanej „Wielkiej Czwórki”. Specjalizuje się w problematyce podatków dochodowych, w tym w szczególności możliwości optymalizacyjnych. Autor publikacji o tematyce podatkowej.

Paweł Jędrzejak

Paweł Jędrzejak

Certyfikowany Trener Biznesu, ukończony program trenerski IBD Business School, ekspert z zakresu publikacji elektronicznych, od 7 lat związany z branżą wydawniczą działającą na rynku finansowo- kadrowym.

Daniel Zagrodzki

Daniel Zagrodzki

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Metody Ilościowe i System Informacyjne. Od 2005 roku pracował w firmach doradztwa profesjonalnego (PwC, Deloitte, EY) w ramach działów doradztwa podatkowego gdzie zajmował się optymalizacją raportowania finansowego oraz projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań do agregacji danych. Daniel kierował projektami wdrożeń dedykowanego oprogramowania dla największych polskich firm oraz wielu wiodących organizacji międzynarodowych.