Natalia Kościuk

Natalia Kościuk

Pracownia Biznesu - Właściciel. Moderator spotkania

Założycielka Pracowni Biznesu – firmy doradzającej małym i średnim firmom w zakresie sprzedaży i marketingu. Z wykształcenia hungarystka i manager sportowy. To niecodzienne połączenie pozwoliło jej zdobywać unikatowe doświadczenia przy międzynarodowych projektach marketingowych.

Za najciekawsze osiągnięcie zawodowe uważa prowadzenie projektów reklamowych dla sponsorów UEFA EURO 2016 w Polsce i na Ukrainie. Pracowała z firmami z sektorów takich jak paliwowy, finansowy, FMCG, motoryzacyjny. Zarządzała również sprzedażą powierzchni reklamowych w jednym z największych serwisów sportowych w Polsce. Obecnie rozwija partnerstwa B2B na platformie DaWanda.pl. Pracując z przedsiębiorcami z sektora MiŚP skupia się na wdrażaniu korporacyjnych standardów do małych firm. Uważa, że nawet w jednoosobowej działalności gospodarczej należy od początku stawiać na profesjonalizm.

Paweł Jędrzejak

Paweł Jędrzejak

Certyfikowany Trener Biznesu, ukończony program trenerski IBD Business School, ekspert z zakresu publikacji elektronicznych, od 7 lat związany z branżą wydawniczą działającą na rynku finansowo- kadrowym.

Daniel Zagrodzki

Daniel Zagrodzki

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Metody Ilościowe i System Informacyjne. Od 2005 roku pracował w firmach doradztwa profesjonalnego (PwC, Deloitte, EY) w ramach działów doradztwa podatkowego gdzie zajmował się optymalizacją raportowania finansowego oraz projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań do agregacji danych. Daniel kierował projektami wdrożeń dedykowanego oprogramowania dla największych polskich firm oraz wielu wiodących organizacji międzynarodowych.

Marcin Gorazda

Marcin Gorazda

Dr Marcin Gorazda, adwokat i filozof. Od ponad 20 lat służy swoim doradztwem prawnym i podatkowym, głównie przedsiębiorcom, w ramach krakowskiej kancelarii Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy. Od 8 lat zajmuje się też aktywnie pracą naukową w ramach Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych oraz Katedry Teorii Prawa i Etyki Prawniczej Wydziału Prawa UJ, głównie z zakresu filozofii ekonomii i prawa.

Prowadził liczne szkolenia z zakresu prawa (w szczególności prawa podatkowego i gospodarczego), w tym między innymi dla Krakowskiej Izby Adwokackiej, Krakowskiej Izby Doradców Podatkowych oraz dla Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Autor, współautor, współredaktor i tłumacz  licznych publikacji (w tym także książkowych) z zakresu prawa, filozofii i ekonomii (w tym między innymi w zakresie prawa podatkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz w Intertax). Członek Rad Nadzorczy wielu spółek, w tym także notowanych na GPW. W ramach swojej praktyki projektował szereg unikalnych rozwiązań w zakresie prawa podatkowego jak też licznie reprezentował swoich klientów przed organami podatkowymi, sądami administracyjnym oraz Trybunałem Sprawiedliwości UE.