Natalia Kościuk

Natalia Kościuk

Pracownia Biznesu - Właściciel. Moderator spotkania

Założycielka Pracowni Biznesu – firmy doradzającej małym i średnim firmom w zakresie sprzedaży i marketingu. Z wykształcenia hungarystka i manager sportowy. To niecodzienne połączenie pozwoliło jej zdobywać unikatowe doświadczenia przy międzynarodowych projektach marketingowych.

Za najciekawsze osiągnięcie zawodowe uważa prowadzenie projektów reklamowych dla sponsorów UEFA EURO 2016 w Polsce i na Ukrainie. Pracowała z firmami z sektorów takich jak paliwowy, finansowy, FMCG, motoryzacyjny. Zarządzała również sprzedażą powierzchni reklamowych w jednym z największych serwisów sportowych w Polsce. Obecnie rozwija partnerstwa B2B na platformie DaWanda.pl. Pracując z przedsiębiorcami z sektora MiŚP skupia się na wdrażaniu korporacyjnych standardów do małych firm. Uważa, że nawet w jednoosobowej działalności gospodarczej należy od początku stawiać na profesjonalizm.

Paweł Jędrzejak

Paweł Jędrzejak

Certyfikowany Trener Biznesu, ukończony program trenerski IBD Business School, ekspert z zakresu publikacji elektronicznych, od 7 lat związany z branżą wydawniczą działającą na rynku finansowo- kadrowym.

Daniel Zagrodzki

Daniel Zagrodzki

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunkach Finanse i Bankowość oraz Metody Ilościowe i System Informacyjne. Od 2005 roku pracował w firmach doradztwa profesjonalnego (PwC, Deloitte, EY) w ramach działów doradztwa podatkowego gdzie zajmował się optymalizacją raportowania finansowego oraz projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań do agregacji danych. Daniel kierował projektami wdrożeń dedykowanego oprogramowania dla największych polskich firm oraz wielu wiodących organizacji międzynarodowych.

Tomasz Janicki

Tomasz Janicki

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Praktyk. Przeszedł wszystkie szczeble rozwoju zawodowego od handlowca począwszy. Od 20 lat pomaga firmom optymalizować koszty związane z wykorzystaniem drukarek i MFP.

Od 2007 roku Dyrektor Projektów w Sietom Sp. z o.o. Współtwórca oraz osoba zarządzająca wprowadzaniem na rynek autorskich rozwiązań dotyczących środowiska dokumentów, druku biurowego i zarządzania ich kosztami.

Uważa, że wszystko zaczyna się od rzetelnego Audytu a prawdziwe oszczędności tkwią w wykorzystaniu najnowszych technologii i możliwości informatyki a nie w kupowaniu najtańszych produktów i usług.