Michał Zdyb

Michał Zdyb

TaxWise

Jest licencjowanym doradcą podatkowym - nr wpisu 11424. Posiada 10-o letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie podatkowym. Podczas pracy zawodowej był związany z firmami z tzw. Wielkiej Czwórki, warszawskimi kancelariami prawnymi oraz był wewnętrznym doradcą spółek prawa handlowego. Obecnie prowadzi kancelarię doradztwa podatkowego TAXWISE. 

Autor dwóch książek oraz ponad 100 publikacji w prasie fachowej. Prowadzi szkolenia podatkowe oraz zajęcia dydaktyczne w ramach studiów podyplomowych. Jego klientami są duże oraz średnie przedsiębiorstwa, jak również osoby fizyczne. Świadczy usługi doradztwa podatkowego również dla spółdzielni mieszkaniowych.

Adam Sanocki

Adam Sanocki

Partner Zarządzający Attention Marketing sp z o.o.

Prezes Attention Marketing institute

Swoją współpracę z mediami rozpoczął w 1990 roku jako dziennikarz prasowy i radiowy. Od 2005 roku zajmuję się doradztwem komunikacyjnym. Zawodowo został ukształtowany w firmie consultingowej. Realizował szereg projektów i szkoleń w oparciu o swoje doświadczenia komunikacyjne, marketingowe i sprzedażowe. Sprawnie porusza się między światem biznesu, instytucjami rządowymi i organizacjami pozarządowymi.

Specjalizuje się w tworzeniu wartościowych i atrakcyjnych treści. Doradza jak poprawić kluczowe wskaźniki związane ze sprzedażą i wizerunkiem. Buduje skuteczne strategie komunikacyjne wspierające sprzedaż, łącząc komplementarną wiedzę z zakresu zarządzania, HR, marketingu, PR czy IT z praktyką prowadzenia projektów strategicznych. Pomaga kreować świadomość marki poprzez rozwiązywanie ludzkich problemów.

W wolnych chwilach jest gitarzystą zespołów rockowych (So Slow i The Band Of Endless Noise) oraz pasjonatem Tybetu – współautorem kilku książek na ten temat. Od lat czynnie działa w trzecim sektorze  współtworząc i wspierając takie organizacje pozarządowe jak Amnesty International, Akcja Demokracja, Students For a Free Tibet, Fundacja Nyatri i inne.

Krzysztof Idzik

Krzysztof Idzik

dyrektor ds. sprzedaży faktoringu w regionie Centralnym i Wschodnim, pracę w Raiffeisen Bank Polska SA rozpoczął w 2007 roku

Tomasz Rogala

Tomasz Rogala

Prawnik/Associate, Kancelaria Raczkowski Paruch

Radca prawny. Ukończył Uniwersytet Łódzki oraz uzyskał francuski dyplom magisterski M2 ze specjalnością prawnik europejski wydany przez Uniwersytet Francois Rabelais w Tours. Laureat i finalista szeregu konkursów dla studentów prawa. Wcześniej związany przez rok z kancelarią Grynhoff Woźny i Wspólnicy.

Agnieszka Mąka

Agnieszka Mąka

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Posiada dyplom ukończenia studiów Master of Business Administration Franklin University oraz WSB. Od 15 lat zajmuje się tematyką pomocy publicznej, w tym w ramach dostępnych programów krajowych oraz programów pomocowych UE. Jako Dyrektor Zarządzający w DAWG  uczestniczy w zarządzaniu projektami dotyczącymi rozwoju społeczno-gospodarczego Dolnego Śląska. Aktywnie uczestniczy w realizacji projektów związanych z rozwojem przedsiębiorczości oraz poprawą innowacyjności przedsiębiorstw. Jest doradcą biznesowym oraz auditorem wiodącym ISO 9001.