Wiesława Dróżdż

Wiesława Dróżdż

Moderator konferencji

Ekspert komunikacji społecznej. Trener rozwoju osobistego, biznes life coach. Reprezentowała trzech ostatnich ministrów finansów na stanowisku rzecznika prasowego. Specjalizuje się w obszarach autoprezentacji, skutecznej komunikacji, jakości obsługi klientów oraz doradztwa PR. Prowadzi warsztaty i szkolenia wystąpień publicznych oraz miękkich kompetencji menadżerskich w zarządzaniu zespołami. 

Wykładowca Uczelni Techniczno – Handlowej w Warszawie, prowadzi zajęcia z zakresu profesjonalnej komunikacji, psychologii menadżera i komunikacji społecznej.

Kamil Stambrowski

Kamil Stambrowski

Zatrudniony w Raiffeisen Bank Polska S.A. od marca 2007r. Od zawsze zaangażowany w sprzedaż faktoringu, początkowo jako Specjalista ds. Faktoringu. Aktualnie na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży Faktoringu jest wraz z zespołem, odpowiedzialny za współpracę z Klientami o przychodach rocznych od 4 do 200 mln PLN.

Adam Sanocki

Adam Sanocki

Partner Zarządzający Attention Marketing sp z o.o.

Prezes Attention Marketing institute

Swoją współpracę z mediami rozpoczął w 1990 roku jako dziennikarz prasowy i radiowy. Od 2005 roku zajmuję się doradztwem komunikacyjnym. Zawodowo został ukształtowany w firmie consultingowej. Realizował szereg projektów i szkoleń w oparciu o swoje doświadczenia komunikacyjne, marketingowe i sprzedażowe. Sprawnie porusza się między światem biznesu, instytucjami rządowymi i organizacjami pozarządowymi.

Specjalizuje się w tworzeniu wartościowych i atrakcyjnych treści. Doradza jak poprawić kluczowe wskaźniki związane ze sprzedażą i wizerunkiem. Buduje skuteczne strategie komunikacyjne wspierające sprzedaż, łącząc komplementarną wiedzę z zakresu zarządzania, HR, marketingu, PR czy IT z praktyką prowadzenia projektów strategicznych. Pomaga kreować świadomość marki poprzez rozwiązywanie ludzkich problemów.

W wolnych chwilach jest gitarzystą zespołów rockowych (So Slow i The Band Of Endless Noise) oraz pasjonatem Tybetu – współautorem kilku książek na ten temat. Od lat czynnie działa w trzecim sektorze  współtworząc i wspierając takie organizacje pozarządowe jak Amnesty International, Akcja Demokracja, Students For a Free Tibet, Fundacja Nyatri i inne.

Agnieszka Mąka

Agnieszka Mąka

Absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Posiada dyplom ukończenia studiów Master of Business Administration Franklin University oraz WSB. Od 15 lat zajmuje się tematyką pomocy publicznej, w tym w ramach dostępnych programów krajowych oraz programów pomocowych UE. Jako Dyrektor Zarządzający w DAWG  uczestniczy w zarządzaniu projektami dotyczącymi rozwoju społeczno-gospodarczego Dolnego Śląska. Aktywnie uczestniczy w realizacji projektów związanych z rozwojem przedsiębiorczości oraz poprawą innowacyjności przedsiębiorstw.

Jest doradcą biznesowym oraz auditorem wiodącym ISO 9001.

Arkadiusz Gaczyński

Arkadiusz Gaczyński

Senior Consultant w Tax Advisors Group, absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Wcześniej doświadczenie zdobywał m.in. w Deloitte Legal Pasternak, Korba i wspólnicy s.k. Specjalizuje się w zagadnieniach prawno-podatkowych związanych z przekształceniami podmiotów gospodarczych oraz tematyce cen transferowych. Prowadzi szkolenia w zakresie podatków dochodowych.

Anna Michalak

Anna Michalak

Doradca podatkowy, specjalista z zakresu prawa podatkowego i administracyjnego. Jej praktyka obejmuje również obsługę podatkową restrukturyzacji przedsiębiorstw, sporządzanie dokumentacji w zakresie cen transferowych oraz bieżące doradztwo w podatkach dochodowych, lokalnych, VAT, a także w kwestiach celnych. Zdobywała doświadczenie w wielu międzynarodowych firmach doradczych oraz w polskich i niemieckich grupach kapitałowych. Na co dzień prowadzi audyty podatkowe oraz przeprowadza szkolenia branżowe.