Sesja nr 2: Jak wykorzystać narzędzie Profilu klienta i oferty wartości aby przekonać klienta do współpracy, kiedy nie da się „przegadać” oferty z klientem na spotkaniu i wykorzystać naszych umiejętności „relacyjnych”. 

W każdym kryzysie pojawiają się wygrani. To Ci, którzy potrafią identyfikować okazje i skutecznie z nich skorzystać. Aby dostrzegać nie tylko zagrożenia, ale również szanse dla naszych ofert, powinniśmy zacząć posługiwać się koncepcją wartości dla klienta i narzędziem oferty wartości.

O tym jak działa to narzędzie i jak wykorzystywać je do tego by projektować zmiany w naszych istniejących ofertach oraz nowe oferty, dzięki którym będziemy zdobywali klientów w nowych warunkach rynkowych - pokażemy podczas drugiej sesji zdalnego kursu Zaadaptuj i Zarabiaj.

Oferta wartości - co to jest wartość dla klienta oraz jak korzystać z tej wiedzy, aby mieć ofertę, na której się zarabia.

 

Program skierowany jest do osób, które:

  • zastanawiają się, jak dalej prowadzić firmę w kryzysie
  • potrzebują bardziej ustrukturyzowanego podejścia do rozwoju firmy
  • potrzebują sprawnie podejmować decyzje aby przeciwdziałać pierwszym objawom spowolnienia i wykorzystywać pojawiające się szanse rynkowe

 

Zalety szkolenia on-line:

Oszczędność czasu
Nie musisz nigdzie jeździć, aby wziąć udział w szkoleniu. Oszczędzasz swój cenny czas i nie marnujesz go na dojazd

Oszczędność pieniędzy
Nie musisz wydawać pieniędzy na transport ani na zakwaterowanie w miejscu szkolenia. Wszystkie koszty delegacji są wyeliminowane. Płacisz tylko i wyłącznie za wiedzę.

Szkolenie odbywa się w tybie online, bez konieczności spotykania się, każdy uczestnik przebywa w swoim miejscu zamieszkania / pracy.

Jest zachowana warsztatowa forma szkolenia. Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą trenera, mogą zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości. Trener udostępnia na bieżąco swój ekran z prezentacją oraz ćwiczeniami. Uczestnicy mogą rówież widzieć i słyszeć siebie wzajemnie.

By uczestniczyć w szkoleniu wystarczy dostęp do urządzenia podłączonego do internetu, mikrofon / ew. słuchawki i wygodne miejsce.

 

Zapraszam do kontaktu,
Lidia Wężowska
Head of Executive Education & Consulting
M + 48 600 057 013
lidia.wezowska@mycompanypolska.pl