Sesja nr 3: Jak zorganizować proces sprzedaży w wydaniu zdalnym, kiedy nie możesz spotkać się z klientem twarzą w twarz.

Obecny kryzys powoduje to, że w wielu przypadkach nie mamy możliwości spotkać się z naszymi klientami twarzą w twarz. Dla części branży i dla części zespołów handlowych jest to sytuacja nowa, do której muszą się sprawnie i szybko zaadaptować. Podczas trzeciej sesji zdalnego kursu Zaadaptuj i Zarabiaj pokażemy jak w tych nowych warunkach wybierać kanały dotarcia, kanały dystrybucji a także organizować zdalny proces sprzedaży. Wspólnie zastanowimy się jak nową sytuację potraktować nie tylko jako wyzwanie, ale szansę na zwiększenie efektywności obszaru sprzedażowego w Waszych firmach.

 

Program skierowany jest do osób, które:

  • zastanawiają się, jak dalej prowadzić firmę w kryzysie
  • potrzebują bardziej ustrukturyzowanego podejścia do rozwoju firmy
  • potrzebują sprawnie podejmować decyzje aby przeciwdziałać pierwszym objawom spowolnienia i wykorzystywać pojawiające się szanse rynkowe

 

Zalety szkolenia on-line:

Oszczędność czasu
Nie musisz nigdzie jeździć, aby wziąć udział w szkoleniu. Oszczędzasz swój cenny czas i nie marnujesz go na dojazd

Oszczędność pieniędzy
Nie musisz wydawać pieniędzy na transport ani na zakwaterowanie w miejscu szkolenia. Wszystkie koszty delegacji są wyeliminowane. Płacisz tylko i wyłącznie za wiedzę.

Szkolenie odbywa się w tybie online, bez konieczności spotykania się, każdy uczestnik przebywa w swoim miejscu zamieszkania / pracy.

Jest zachowana warsztatowa forma szkolenia. Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą trenera, mogą zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości. Trener udostępnia na bieżąco swój ekran z prezentacją oraz ćwiczeniami. Uczestnicy mogą rówież widzieć i słyszeć siebie wzajemnie.

By uczestniczyć w szkoleniu wystarczy dostęp do urządzenia podłączonego do internetu, mikrofon / ew. słuchawki i wygodne miejsce.

 

Zapraszam do kontaktu,
Lidia Wężowska
Head of Executive Education & Consulting
M + 48 600 057 013
lidia.wezowska@mycompanypolska.pl