Dorota Steliga

Dorota Steliga

Właścicielka firmy DSPECTRUM, specjalistka ds. spójnej komunikacji, łączy firmy, osoby z dziennikarzami, pomaga specjalistom dzielić się swoją wiedzą na łamach prasy, radia, telewizji. W oparciu o swoje doświadczenie dziennikarskie, buduje skuteczne relacje z przedstawicielami mediów. Specyfikę funkcjonowania mediów poznała pracując w mediach lokalnych (Radio Lublin, Kurier Lubelski, Radio Fakty, TV Obiektyw) oraz ogólnopolskich (TVN). Od 8 lat pracuje po drugiej stronie - jako specjalistka ds. komunikacji, realizując strategie komunikacji dla marek/firm/instytucji polskich i zagranicznych. Od ponad 4 lat pracuje pod marką DSPECTRUM.

Właścicielka firmy DSPECTRUM komunikacja i inspiracja, konferansjerka, współzałożycielka klubu Toastmasters Business Leaders dla osób przedsiębiorczych chcących rozwijać się w zakresie wystąpień publicznych.

Arkadiusz Lewicki

Arkadiusz Lewicki

Dyrektor Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów UE oraz dyrektor Zespołu ds. Programów Publicznych i Środowisk Gospodarczych w Związku Banków Polskich. Członek Komitetu Finansowania Biznesu Europejskiej Federacji Bankowej, reprezentant środowiska bankowego w komitetach monitorujących programy operacyjne w Polsce na poziomie krajowym i regionalnym oraz w Komitecie Koordynacyjnym Narodowej Strategii Spójności przy Prezesie Rady Ministrów. Ekspert w pracach parlamentarnych, współautor wielu programów publicznych, wykładowca i autor publikacji z tematyki finansowej. W latach 2008-2013 dyrektor KPK ds. Programu ramowego na rzecz konkurencyjności i innowacji (CIP), współpracującego bezpośrednio z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym i Europejskim Funduszem Inwestycyjnym w Luksemburgu. Członek Prezydium Rady ds. Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, inicjator Koalicji Polskich Środowisk Finansowych na Rzecz Absorpcji Środków UE w Polsce. W latach 1997-2005 przedsiębiorca. Absolwent prawa, zarządzania finansami przedsiębiorstwa, europeistyki oraz wielu kursów krajowych i zagranicznych.

Kontakt: Arkadiusz.Lewicki@zbp.pl

Gosia Rdest

Gosia Rdest

Gosia Rdest - najszybsza Polka na torach wyścigowych w kraju i za granicą. Przeszła drogę od gokarta do 500-konnej tylnonapędowej bestii. Pierwsze kroki stawiała w kartingu w wieku 12 lat. Teraz ściga się na torach wyścigowych na całym świecie, od Daytonę po Dubaj. Od kilku lat związana z Audi Sport.
W sezonie 2018 startowała w serii GT4 European Series w barwach zespołu Phoenix Racing, stając na podiach w Brands Hatch, Misano, i Hungaroringu. Sezon rozpoczęła od zdobycia pierwszego miejsca w wyścigu 24-godzinnym w Dubaju. W gościnnym starcie w GT4 Cetral European Cup zdobyła perwsze miejsce na Nurburgringu.
Aktywnie wspiera kobiety w motorsporcie na wielu płaszczyznach. W 2018 roku zaangażowała się w projekt pod patronatem FIA i PZM "Girls on Track - Karting Challenge", jako jego ambasadorka oraz autorka programu szkoleniowego dla polskich finalistek.
Absolwentka Uniwersytetu Jagaiellońskiego kierunków dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz zarządzanie w mediach społecznościowych. Dziennikarka motoryzacyjna. Od trzech sezonów Współprowadząca program „AUTO ŚWIAT GO!”.
Businesswoman. Członek zarządu w firmie EMKA SA. Jako kierowca wyścigowy realizuje kampanie reklamowe i aktywacje sponsoringu sportowego w ramach własnej działalności gospodarczej. Współpracowała z takimi firmami jak: Ravenol, DeWALT, Epos, Bahco, Gazprom, Żywiec, Scania, Valeo, Skydental i innych. 

Jan Tyski

Jan Tyski

Inspektor ochrony danych w Tarsago Polska sp. z o.o., Digital Contact sp. z o.o. oraz MobileB2B sp. z o.o., Aplikant radcowski przy OIRP w Warszawie,

Jako specjalista ds. ochrony danych osobowych pełnił funkcję zewnętrznego ABI odpowiedzialnego m.in. za wdrażanie RODO. Doświadczony audytor, w swojej praktyce doradzał w przedmiocie przetwarzania danych licznym podmiotom zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego w tym z takich branż jak: HR, e-commerce, ubezpieczenia, windykacja, nieruchomości, przemysł motoryzacyjny i farmaceutyczny. Przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń dot. ochrony danych osobowych. Jest autorem artykułów z zakresu prawa prywatności i ochrony danych osobowych (wydawnictwo Wiedza i Praktyka). Jan zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w międzynarodowych kancelariach prawnych, a także w firmie świadczącej usługi doradztwa prawnego z zakresu ochrony danych osobowych.

Przez półtora roku pracował w Biurze GIODO, gdzie był odpowiedzialny za prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z m.in. z rejestracją zbiorów danych osobowych. 

Robert Skałba

Robert Skałba

Product Manager, Arcus. Od 8 lat związany z branżą IT.

Obecnie Product Manager w Arcus S.A. odpowiada za zintegrowane rozwiązania zarządzania drukiem.

dr Alicja Tołwińska

dr Alicja Tołwińska

• Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu
• Właściciel Kancelarii Doradztwa Podatkowego Tax Solution
• Doradca Podatkowy nr wpisu 13248. oraz ekspert ds. kontrolibiznesowej
• Współpracuje z Krajowym Instytutem Kontroli Biznesowej oraz Kancelarią Prawną Chałas i Wspólnicy
• Przed założeniem własnej praktyki doradztwa podatkowego, pełniła obowiązki Dyrektora UKS w Białymstoku

Marcin Sobieszek

Marcin Sobieszek

Doradca podatkowy od 2008 r., absolwent wydziału Ekonomii Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Partner w ATA Tax Sp. z o.o. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkiem dochodowym od osób prawnych ze szczególnym uwzględnieniem umów o unikaniu podwójnego opodatkowania, instrumentów optymalizacji podatkowej oraz problematyki cen transferowych. Posiada bogate doświadczenie w doradztwie transakcyjnym dotyczące przede wszystkim podatkowych aspektów procesów restrukturyzacji spółek oraz obrotu nieruchomościami.

Marcin.Sobieszek@atatax.pl; tel.: + 48 502 485 362