Celem szkolenia jest szczegółowe omówienie zagadnień związanych z obowiązującymi przepisami dotyczącymi Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).  Podczas spotkania zostanie uwzględniony nie tylko aspekty teoretyczny, ale również praktyczny, związany z wdrożeniem JPK w firmie, jego generowaniem oraz przesyłaniem.

Zwrócimy także szczególną uwagę na możliwości analityczne jakie daje nowy program Ministerstwa Finansów służący do analizy JPK_VAT oraz związane z tym konsekwencje dla podatników.

Ponadto omówimy możliwości wykorzystania JPK na potrzeby wewnętrzne firmy oraz wskażemy kierunku rozwoju e-raportowania w Polsce.

Uczestnicy szkolenia zdobędą podstawowe informacje dotyczące JPK oraz wiedzę praktyczną, która pozwoli na ograniczenie lub wyeliminowanie błędów merytorycznych popełnianych podczas procesu tworzenia Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Ponadto postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie wątpliwości i pytania związane z tematyką szkolenia bazując na posiadanej wiedzy i doświadczeniu oraz dostępnych informacjach, w tym na udostępnionych przez Ministerstwo Finansów materiałach.

 

Do udziału zapraszamy pracowników działów:

  • Dyrektorów finansowych
  • Głównych księgowych
  • Księgowych
  • Dyrektorów generalnych
  • Dyrektorów operacyjnych
  • Właścicieli przedsiębiorstw

Udział w wydarzeniu jest płatny: 699 zł/os. netto + 23% VAT
(w cenę wliczone są materiały szkoleniowe, catering)

Kontakt i więcej informacji:
Marcin Konopacki
T + 48 22 319 32 33
M + 48 608 369 068
marcin.konopacki@mycompanypolska.pl