Adriana Witkowska-Konieczny

Adriana Witkowska-Konieczny

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe, a także Szkoły Głównej Handlowej na kierunku studiów podyplomowych Public Relations

Od 8 lat kieruje Wydziałem Informacji i Promocji Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie, Jednostki Urzędu Marszałkowskiego odpowiedzialnej za wdrażanie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego w zakresie dofinansowań do innowacyjnych rozwiązań produktowych i procesowych, prac badawczo-rozwojowych, a także internacjonalizacji MŚP.

Marcin Zarzycki

Marcin Zarzycki

Doradca podatkowy, Partner Zarządzający LTCA odpowiedzialny za Dział Compliance.

Wieloletni praktyk i ekspert z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i zarządzania ryzykiem prawnym i podatkowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w krajowych i międzynarodowych firmach doradczych, jako specjalista z zakresu podatków dochodowych oraz wdrażania procedur zgodności. Koncentruje się na doradztwie z zakresu compliance, prawa spółek, podatku VAT, podatku CIT oraz rozliczeń międzynarodowych i wewnątrzgrupowych.

Doświadczony wykładowca, prelegent na studiach podyplomowych oraz na ponad 700 szkoleniach (ponad 4200 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatków dochodowych, podatku VAT, procedury podatkowej, cen transferowych, podatku u źródła, fuzji i przejęć oraz compliance.

Andrzej Piestrzeniewicz

Andrzej Piestrzeniewicz

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. Ukończył szereg kursów i szkoleń z zakresu rynków finansowych w Polsce i za granicą. Karierę rozpoczynał w Pioneer Pekao Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych S.A, doświadczenie zdobywał również w Skandinaviska Enskilda Banken SEB TFI.S.A. czy LEGG MASON TFI S.A. W BPS TFI odpowiedzialny za Departament który utworzył oraz wdrożył największy międzyzakładowy pracowniczy program emerytalny w Polsce. Aktualnie zatrudniony w PKO TFI S.A. na stanowisku Dyrektora Sprzedaży odpowiedzialnego m.in. za wdrażanie i obsługę pracowniczych planów kapitałowych, pracowniczych programów emerytalnych oraz planów kapitałowych.