Urszula Zielińska

Urszula Zielińska

Doradca podatkowy

Urszula Zielińska jest doradcą podatkowym.

Ukończyła prawo na Uniwersytecie Szczecińskim.

Doświadczenie zawodowe zdobywała od 2011 roku w polskiej kancelarii doradztwa podatkowego, w której zajmowała się zagadnieniami z zakresu bieżącego doradztwa podatkowego oraz postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych.

Specjalizuje się w podatkach CIT i VAT oraz w podatku od nieruchomości. Doradzała firmom z branży nieruchomościowej, IT oraz licznym spółkom komunalnym i jednostkom samorządu terytorialnego. Reprezentowała klientów w toku postępowań podatkowych oraz postępowań przed sądami administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym

Grzegorz Waszkiewicz

Grzegorz Waszkiewicz

Broker Ubezpieczeniowy, Prezes Zarządu Krajowego Biura Obsługi Roszczeń Ubezpieczeniowych sp. z o.o., właściciel marki:  BezpieczenstwowBiznesie.pl Ekspert z ponad 23 letnim stażem w branży ubezpieczeń. Specjalizuje się w zawodowych ubezpieczeniach odpowiedzialności cywilnej oraz  majątkowych, życiowych i zdrowotnych programach Ubezpieczeniowych dla firm.

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z tytułem Master of Business Administration (M.B.A.) Dominican University (USA). 

Kajetan Kubicz

Kajetan Kubicz

Senior Associate, Adwokat

Kajetan jest adwokatem i ekspertem z zakresu podatku VAT.

Ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce oraz w międzynarodowej kancelarii doradztwa podatkowego i restrukturyzacyjnego świadcząc usługi bieżącego doradztwa podatkowego oraz uczestnicząc w licznych audytach podatkowych.

Specjalizuje się w doradztwie na rzecz Klientów działających w branży budowlanej, transportowej, produkcyjnej oraz handlowej. Obecnie jest odpowiedzialny za bieżące doradztwo prawno-podatkowe, zarówno dla Klientów krajowych, jak i zagranicznych, głównie z obszaru VAT, w tym w zakresie wdrażania JPK_VAT.

Jest autorem kilkuset wniosków o wydanie interpretacji indywidualnych prawa podatkowego oraz o dokonanie klasyfikacji statystycznej towarów i usług.

Autor licznych publikacji z zakresu prawa podatkowego zwłaszcza w zakresie opodatkowania VAT.

Włada biegle językiem angielskim.

 

Anita Pierzgalska

Anita Pierzgalska

Certyfikowany konsultant ds. kadr i płac, specjalista wdrożeniowiec enova365. Studia podyplomowe z prawa pracy na UMK w Toruniu. Laureatka I nagrody w konkursie Kadrowy Roku Dziennika Gazeta Prawna. Certyfikowany specjalista ds. kadr i płac INFOR i Stowarzyszenia Księgowych w Polsce