Celem szkolenia jest szczegółowe omówienie zagadnień związanych z obowiązującymi przepisami dotyczącymi Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Podczas spotkania zostanie uwzględniony nie tylko aspekty teoretyczny, ale również praktyczny, związany z wdrożeniem JPK w firmie, jego generowaniem oraz przesyłaniem.
Zwrócimy także szczególną uwagę na możliwości analityczne jakie daje nowy program Ministerstwa Finansów służący do analizy JPK_VAT oraz związane z tym konsekwencje dla podatników.
Dodatkowo postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie wątpliwości i pytania związane z JPK bazując na posiadanej wiedzy i doświadczeniu oraz dostępnych informacjach, w tym na udostępnionych przez Ministerstwo Finansów materiałach.

Uczestnicy szkolenia zdobędą podstawowe informacje dotyczące JPK oraz wiedzę praktyczną, która pozwoli na ograniczenie lub wyeliminowanie błędów merytorycznych popełnianych podczas procesu tworzenia Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Do udziału zapraszamy:

  • Dyrektorów Finansowych
  • Głównych Księgowych
  • Księgowych
  • Dyrektorów Działów Podatkowych i Księgowości
  • Doradców podatkowych
  • Specjalistów ds. księgowości


KOSZT UCZESTNICTWA W SZKOLENIU: 699 PLN +23%VAT (cena zawiera catering, materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia szkolenia)

Kontakt i więcej informacji:
Sylwia Szarfenberg
Project Manager
T + 48 22 528 01 97
sylwia.szarfenberg@mycompanypolska.pl

 

KR Group to niezależna, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkowa o międzynarodowym zasięgu.

Od 2000 r. firma zbudowała w Polsce silną pozycję na konkurencyjnym rynku usług księgowych, podatkowych, audytu oraz kadr i płac. W 2016 r. zarząd firmy podjął strategiczną decyzję o zwiększeniu obecności w tej części Europy poprzez otwarcie oddziałów KR Group w Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech.

Usługom KR Group towarzyszy doskonałe zrozumienie realiów biznesowych, dzięki czemu w portfolio firmy znajdują się najbardziej renomowane międzynarodowe przedsiębiorstwa. Bogata wiedza ekspertów KR Group w połączeniu z wieloletnimi doświadczeniami zdobytymi w największych firmach audytorskich i konsultingowych (w tym m.in. w „Wielkiej Czwórce”), umożliwia spółce świadczenie usług dla firm niezalenie od ich wielkości, rodzaju czy sektora. KR Group zapewnia przemyślane rozwiązania, zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Spółka od lat współpracuje z klientami, którzy są liderami swoich branż, takich jak m.in.: nieruchomości, handel detaliczny, produkcja, fundusze inwestycyjne, informatyka, poszukiwanie i wydobywanie gazu, energetyka odnawialna i konwencjonalna, motoryzacja, FMCG.