Sesja nr 1: Jak wykorzystać model biznesowy, kiedy musisz sprawnie określić dalszy „kurs działania firmy”

 

Jako właściciele i szefowie firm sektora MŚP stajemy w kryzysie przed wieloma znakami zapytania i trudnymi wyborami dotyczącymi przyszłości naszej firmy. Czy jest coś, co w bardzo zmiennych warunkach może nam pomóc podejmować świadome decyzje dotyczące przyszłości naszego biznesu?

Tak, jest to model biznesowy, czyli podstawowe narzędzie z zakresu zarządzania strategią firmy, z którego korzystają już zwinnie firmy działające na całym świecie. To narzędzie, które daje nam możliwość zmiany dotychczasowej formuły prowadzenia biznesu w metodyczny sposób tak, by dostosować się i zaadaptować do nowych warunków rynkowych.

Podczas pierwszej sesji zdalnego kursu Zaadaptuj i Zarabiaj pokażemy jak działa narzędzie modelu biznesowego i jak wykorzystywać je do tego, by sprawnie określić dalszy kurs działania firmy.


Program skierowany jest do osób, które:

  • zastanawiają się, jak dalej prowadzić firmę w kryzysie
  • potrzebują bardziej ustrukturyzowanego podejścia do rozwoju firmy
  • potrzebują sprawnie podejmować decyzje aby przeciwdziałać pierwszym objawom spowolnienia i wykorzystywać pojawiające się szanse rynkowe

 
Zalety szkolenia on-line:

Oszczędność czasu
Nie musisz nigdzie jeździć, aby wziąć udział w szkoleniu. Oszczędzasz swój cenny czas i nie marnujesz go na dojazd

Oszczędność pieniędzy
Nie musisz wydawać pieniędzy na transport ani na zakwaterowanie w miejscu szkolenia. Wszystkie koszty delegacji są wyeliminowane. Płacisz tylko i wyłącznie za wiedzę.

Szkolenie odbywa się w tybie online, bez konieczności spotykania się, każdy uczestnik przebywa w swoim miejscu zamieszkania / pracy.

Jest zachowana warsztatowa forma szkolenia. Uczestnicy w czasie rzeczywistym widzą i słyszą trenera, mogą zadawać pytania i wyjaśniać wątpliwości. Trener udostępnia na bieżąco swój ekran z prezentacją oraz ćwiczeniami. Uczestnicy mogą rówież widzieć i słyszeć siebie wzajemnie.

By uczestniczyć w szkoleniu wystarczy dostęp do urządzenia podłączonego do internetu, mikrofon / ew. słuchawki i wygodne miejsce.

 

Zapraszam do kontaktu,
Lidia Wężowska
Head of Executive Education & Consulting
M + 48 600 057 013
lidia.wezowska@mycompanypolska.pl